سامانه فروش ایران خودرو

چگونه در سایت ایران خودرو ثبت نام موفقی داشته باشیم؟

به دلیل اختلافات شدید قیمتی، بین خودروهای داخلی در بازار و قیمت کارخانه ای خودروها، بسیاری از افراد این روزها در پی سرمایه گذاری و خرید این دسته از محصولات از سایت ایران خودرو هستند.

محدود بودن تعداد ثبت سفارشات در این سایت باعث شده تعدادی از افراد حتی شانس ثبت نام خود را از دست بدهند. به طوری که اگر ۱۰۰ هزار نفر هم زمان در زمان مقرر شده وارد سایت ثبت نام ایران خودرو بشوند تنها ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر امکان موفق شدن برای ثبت نام در سایت را دارا هستند.

با وجود پایین بودن شانس در هر دوره از ثبت نام باز هم با رعایت برخی از نکات می توان درصد موفقیت خود را بالا برد.


در ادامه با دورهاتو همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم چگونه به موفقیت خود در ثبت نام های ایران خودرو نزدیک تر شوید.

  • نکته ۱: برای ثبت نام حتما از لپ تاپ و یا کامپیوتر استفاده کنید.
  • نکته ۲: افرادی که قبلا هم تلاش برای ثبت نام کرده اند، ۳ یا ۴ دقیقه قبل از شروع ثبت نام از طریق ورود کاربر وارد اکانت و صفحه ی خود شوند.

ورود کاربر به سایت

  • نکته ۳: لطفا قبل از ساعت ۱۱ تا ۱۱:۰۲ که سایت باز می شود، اصلا سایت را رفرش نکنید چرا که ممکن است سایت شما را ربات تشخیص داده و یا از پروفایل خود خارج شوید. شما می توانید در قسمت فروش اعتباری از طریق میز کار منتظر بمانید تا فرم های فروش در سایت بارگذاری شوند.
  • نکته ۴: بعد از قرار گرفتن فرم های ثبت نام شما می توانید خودروی مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس وارد صفحه ثبت سفارش شوید.
  • ۹۰درصد شانس موفقیت شما در همین صفحه یعنی صفحه مربوط به ثبت سفارش می باشد.

ورود از طریق میزکار

در این صفحه باید به صورت پیش فرض اسم و مشخصات خودر را ثبت و ذخیره کنید. برای انجام این مرحله باید یک بار در ثبت نام طرح های پیش فروش آزمایشی که متقاضی زیادی هم ندارند اقدام کرده باشید تا مشخصات شما در سیستم ثبت شده باشد.

* به یاد داشته باشید، اگر بخواهید اطلاعات خود را به صورت دستی تایپ کنید در خوشبینانه ترین حالت ممکن ۱ دقیقه طول خواهد کشید بنابراین درصد شانس خود را دوباره کم و کمتر خواهید کرد.*

در پر کردن این آیتم نباید آنقدر سریع عمل کنید که سیستم شما را ربات تشخیص دهد و نه آنقدر کند و آهسته که ظرفیت فروش تکمیل شود. زمان طلایی و پیشنهادی ما برای ثبت نام این فرم بین ۳۰ تا ۳۵ ثانیه می باشد.

نحوه وارد کردن مشخصات

حتما قبل از تایپ کد امنیتی، یک بار دکمه از نو را زده و سپس کد را وارد کنید و قبل از وارد کردن کد در بالای صفحه، مشخصات درج شده خود را به دقت بررسی کنید چون در صورت صحیح نبودن با وجود وارد کردن صحیح کد، باز هم نمی توانید وارد سایت شوید و با پیام کد اشتباه مواجه می شوید و عملا شانسی برای ثبت نام موفق نخواهید داشت.

  • نکته ۷: اگر به صفحه بعدی با موفقیت ورود پیدا کردین، شما تقریبا نیمی از ثبت نام خود را انجام داده اید. در این صفحه بدون لحظه ای درنگ پس از انتخاب رنگ خودروی مورد نظرتان باید یکی از درگاه های بانکی را به صورت تصادفی انتخاب کنید.

درگاه های بانکی

بعد از انتخاب درگاه بانکی، سه تیک پایین صفحه را به طور همزمان زده و پس از زدن دکمه از نو برای وارد کردن کد امنیتی و اینتر، وارد صفحه پرداخت بانکی شوید و با پرداخت مبلغ، ثبت نام خود را کامل کنید.

اگر در این صفحه هم بیش از حد معطل کنید ظرفیت تکمیل شده و شما نمی توانید وارد صفحه پرداخت بانکی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *